Asmekanik Tesisat Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. Sektördeki 10 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi ile 2016 yılında kuruldu. Asmekanik; endüstriyel ısıtma ve soğutma sistemleri, sıhhi tesisat, domestik sistemleri ve mekanik taahhüt alanlarında hizmet vermektedir. Endüstriyel, Etüd Proje, Konut Proje, Havuz Proje, Temiz Oda ve Ticari ana başlıkları altında üretim ve taahüt hizmeti vermektedir. Asmekanik geniş proje yelpazesiyle, müşteri kitlesine ulusal pazarda hızlı ve kaliteli destek sağlamaktadır. Isıtma tesisatı, soğutma tesisatı, yangın tesisatı, havalandırma tesisatı, sıhhi tesisat, proses ısıtma tesisatı, yerden ısıtma, buhar basınçlı hava, kızgın yağ ve havuz tesisatları olmak üzere bir çok farlı alanda hizmet vermektedir. Daha detaylı kategorilendirme ve içerik bilgileri için lütfen Faaliyet Alanlarımız bölümünü ziyaret ediniz.

Firmamız sürekli gelişen ve yeni fikirlerle hızla büyüyen dinamik bir yapıya sahiptir. Alanında deneyimli mühendisi, iş güvenliği uzmanı ve kalite kontrol ekibimizle hizmet vermekteyiz. En optimum çözümlerle olabilecek en düşük maliyetlerle, farklı çözümler sunmak, alternatifler sunmak bizi öne çıkarak özelliğimizdir. Kateli işçilik ve uygulama vermekteyiz. Asmekanik olarak iş kalitemizde ve çalışma sistemi olarak "Doğru maliyet sunmamız ve taahhüt ettiğimiz süre içerisinde tamamlamak" en önemli özelliğimizdir.

Misyonumuz:

Kaliteli malzemeyi makul fiyatlarla tüketiciye kazandırma hedefinde olan şirketimiz tüm proje alanlarında kullanım aşamasındaki istekleri göz önünde bulundurmayı taahhüt etmektedir.

Vizyonumuz:

Üretimin her aşamasında kalite kontrolden geçirerek son tüketicide olabilecek problemleri önceden çözüme kavuşturan bir firma olmak..

Kalite Politikamız:

Sürekli yaptığımız yatırımlarımız ve yeniliklerimiz ile müşterilerimizin ve müşteri olmaya aday hedef kitlemize pazarda destek olmak ve büyümelerini sağlamaktır.